Kategorie

Producenci

Newsletter, zapisze się!

akceptuję regulamin

 

Regulamin sklepu

POSTANOWIENIA OGÓLNE

 

Właścicielem sklepu internetowego www.chataskrzata.eu (zwany dalej sklepem internetowym) jest Piotr Targoszyński, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą F.H. TARG-POL Piotr Targoszyński z siedzibą w Działdowie, ul. Ogrodowa 3,
NIP 571-000-26-20.

Dane kontaktowe:

e-mail: sklep@chataskrzata.eu

tel. (23) 697-21-09 lub (23) 697-56-63

fax. (23) 697-56-64

 

WARUNKI SPRZEDAŻY

 

 1. Sklep internetowy www.chataskrzata.eu prowadzi sprzedaż za pośrednictwem Internetu.
 2. Warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia, akceptacja regulaminu oraz złożenie zamówienia.
 3. Zamówienia w których nieprawidłowo wypełniono dane teleadresowe (nieistniejący e-mail, brak telefonu, lub niepełne dane adresowe) nie będą rozpatrywane.
 4. Sklep internetowy przyjmuje zamówienia złożone:
 • poprzez witrynę sklepu lub e-mail - 24h na dobę,
 • telefoniczne – od poniedziałku do piątku w godzinach 10-17
 • oraz sobotę w godzinach 10-14.
 1. Zamówienia złożone w soboty, niedzielę i święta realizowane będą w pierwszym dniu roboczym po złożeniu zamówienia.
 2. Realizacja rozpoczyna się po potwierdzeniu dostępności towaru. W przypadku niemożności zrealizowania zamówienia obsługa sklepu zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić o tym fakcie kupującego.
 3. Ceny towarów znajdujących się w sklepie internetowym są podane w złotych polskich i zawierają VAT (ceny brutto).
 4. Do każdego zamówienia jest dołączany paragon. Na życzenie klientów wystawiamy faktury VAT. Aby otrzymać fakturę VAT na zakupiony towar należy podać nazwisko i imię lub nazwę firmy, dokładny adres oraz numer NIP w przypadku firmy. W/w dane należy podać w formularzu zamówienia.
 5. Zamawiający upoważnia firmę F.H. TARG-POL do wystawiania faktury bez podpisu odbiorcy. Fakturę wysyłamy wraz z zamówionym towarem.
 6. Składając zamówienie Klient zawiera z firmą F.H.TARG-POL umowę oraz oświadcza, iż zapoznał się z niniejszym regulaminem i zobowiązuje się do jego przestrzegania.

 

METODY PŁATNOŚCI:

 1. Sklep umożliwia kupującym dogodne formy płatności:
 • przedpłata, przelew na konto Pekao SA 43 1240 5338 1111 0010 5170 6783
 • przedpłata poprzez płatności internetowe PAYU
 • gotówką przy odbiorze przesyłki u kuriera (wysyłka pobraniowa)
 1. W przypadku przedpłaty sklep rezerwuje towar i wysyła go po zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym lub koncie płatności PAYU.
 2. Na wpłatę oczekujemy do 5 dni po zakupie, po tym terminie zamówienie zostaje anulowane. 

 

DOSTAWA TOWARU

 1. Dostawa realizowana jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, na adres podany w chwili złożenia zamówienia.
 2. Towar wysyłamy firmą kurierską FedEx lub Inpost
 3. Kupując kilka rzeczy w naszym sklepie, oszczędzacie Państwo na przesyłce :) Koszt ten jest stały dla jednej przesyłki o łącznej wadze do 25kg i wynosi odpowiednio:
 • przy przedpłacie 16,50 zł Fedex  
 • przy przedpłacie 12,00 zł Inpost (max wymiar 41x38x64cm)
 • przy przesyłce za pobraniem 18,00 zł
 • Wyjątek stanowią rzeczy duże gabarytowo lub zamówienia hurtowe - wtedy prosimy o kontakt w celu ustalenia kosztów wysyłki
 1. Na  wysyłkę zastrzegamy sobie 2-3 dni robocze (w wypadkach losowych, np. w okresie przedświątecznym okres ten może się nieznacznie wydłużyć) od momentu zaksięgowania "Wpłaty na konto" lub otrzymania wpłaty przez "Płatności PAYU". Zazwyczaj jednak wysyłka następuje do 24h od zaksięgowania wpłaty (przelew na konto, Płatności  PAYU) lub otrzymania maila o tytule "POBRANIE" lub formularza z informacją o przesyłce pobraniowej. W razie gdyby zamówienie nie mogło być zrealizowane z przyczyn od nas niezależnych, zastrzegamy sobie prawo do anulowania lub zmiany zamówienia. W takiej sytuacji skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie w celu znalezienia dogodnego dla Ciebie rozwiązania.
  Wysyłka tylko w dni powszednie, od poniedziałku do piątku.
 2. Po otrzymaniu paczki zawsze prosimy sprawdzić jej zawartość w obecności kuriera. W przypadku zauważenia uszkodzeń kartonu lub przedmiotu itp. zażądajcie od kuriera sporządzenia protokołu szkody. Brak protokołu szkody nie jest konieczny do uwzględnienia Państwa reklamacji, jednak znacznie ułatwi proces jej rozpatrzenia.


TOWARY W SKLEPIE

 1. Wszystkie sprzedawane przez nas artykuły pochodzą z legalnych źródeł i są nowe. Posiadają wszelkie certyfikaty dopuszczenia do obrotu wymagane prawem. 
 2. Towar jest zgodny z opisem i zamieszczonymi zdjęciami. Ze względu na różne ustawienia monitorów oraz obróbkę cyfrową fotografii zamieszczone zdjęcia mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistości. Różnice między kolorem widzianym na ekranie a rzeczywistym kolorem wyrobu nie mogą stanowić podstawy do reklamacji wyrobu.


ZWROTY I REKLAMACJE

    

ODSTĄPIENIE OD UMOWY I ZWROT TOWARU:

1. Jeśli towar nie był używany i nie został pozbawiony fabrycznego opakowania, nie jest zniszczony lub wykorzystany, posiada oryginalne metki, klient jest uprawniony do odstąpienia od umowy i zwrotu towaru bez podania przyczyny, w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki, zgodnie z  przepisami ustawy o z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r., poz. 827, "ustawa o prawach konsumenta").

2. W celu zwrócenia towaru należy wydrukować, wypełnić oraz dołączyć do zwracanej przesyłki FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY (plik do pobrania na końcu regulaminu). Zwracany towar prosimy odesłać wraz z otrzymaną fakturą/paragonem na adres firmy. Zwrot rzeczy powinien nastąpić niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie 14 dni od chwili odstąpienia przez Państwa od umowy. Uprzejmie przypominamy o odpowiednim zapakowaniu towaru przed jego zwrotem - jeżeli towar będzie nosił ślady użytkowania lub oryginalne opakowanie będzie poklejone (naklejki, taśma etc.) lub w inny sposób zniszczone, nie będziemy mieli możliwości przyjęcia zwrotu towaru. Informujemy również, że zgodnie z art. 34 ust. 4 ustawy o prawach konsumenta, konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

3.  Kwotę wartości produktu zwracamy w terminie 14 dni od chwili otrzymania zwracanego produktu oraz stwierdzenia, że nie nosi on śladów użytkowania, które uniemożliwiałyby zwrot produktu. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem płatności.  

4. W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania towaru.

5. Zgodnie z art. 38 ustawy o prawach konsumenta, powyższe prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje konsumentowi m.in. w odniesieniu do produktów dostarczanych w zapieczętowanym opakowaniu, których po otwarciu nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

 

REKLAMACJA:

1. Jeżeli otrzymałeś produkt inny niż zamawiałeś, zanim cokolwiek zrobisz skontaktuj się z nami, jesteśmy tylko ludźmi i nam również przytrafiają się pomyłki. Towar wymienimy na prawidłowy, pokryjemy również koszty wysyłki.
2. Naszym zadaniem i obowiązkiem jest dostarczenie Państwu towaru bez jakichkolwiek wad. Jeżeli otrzymałeś wadliwy produkt skontaktuj się z nami. W tytule maila prosimy wpisać „REKLAMACJA, NUMER KLIENTA LUB ZAMÓWIENIA”. Reklamowany produkt należy odesłać na nasz adres wraz z FORMULARZEM REKLAMACJI (plik do pobrania na końcu regulaminu). Reklamowany produkt odsyłasz na własny koszt. Nie odbieramy paczek za pobraniem. Wymieniony lub naprawiony towar  wysyłamy na nasz koszt. W przypadku braku danego produktu proponujemy inny znajdujący się w naszym asortymencie lub zwracamy pieniądze za towar (bez kosztów wysyłki).
3. Do odsyłanej REKLAMACJI prosimy dołączyć FORMULARZ REKLAMACJI, ORYGINALNE OPAKOWANIE ORAZ DOWÓD ZAKUPU (paragon/faktura). Na rozpatrzenie reklamacji zastrzegamy sobie 14 dni od chwili otrzymania reklamowanego produktu.

4. W okresie odpowiedzialności sprzedawcy za niezgodność towaru z umową, reklamacji nie podlegają wady wynikłe z nie odpowiedniego użytkowania oraz uszkodzenia mechaniczne.

Zwroty i reklamacje należy kierować na adres:
F.H.TARG-POL
Piotr Targoszyński
13-200 Działdowo ul.Ogrodowa 3

z dopiskiem ZWROT lub REKLAMACJA

 

BEZPIECZEŃSTWO DANYCH OSOBOWYCH

 1. Korzystając ze sklepu internetowego możecie Państwo zostać poproszeni o podanie danych adresowych niezbędnych do realizacji zamówienia i wysyłki towaru. Przekazanie danych osobowych jest dobrowolne.
 2. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie przez sklep i wyłącznie w celu wystawienia faktury lub rachunku oraz prowadzenia sprawozdawczości finansowej.
 3. Osoba, która przekazała swoje dane osobowe ma do nich dostęp i może je modyfikować poprzez zakładkę USTAWIENIA KONTA lub pisząc na adres sklep@chataskrzata.eu
 4. Założenie konta jest dobrowolną decyzją Klienta i może on w każdej chwili z tego zrezygnować. Jednakże posiadanie konta daje pewne udogodnienia jak np. wgląd w historię swoich zamówień, sprawdzenie w jakim etapie realizacji jest zamówienie, informacje o nowościach, promocjach, itp.


WARTOŚĆ INTELEKTUALNA

 1. Zawartość niniejszej witryny (teksty, grafiki, logo firmy, opisy produktów, zdjęcia, zawarte pliki) oraz wszelkie jej fragmenty stanowią własność firmy F.H.TARG-POL. Loga dostawców towarów wykorzystane zostały w celu prezentacji produktów.
 2. Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w całości lub części bez naszej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.

 

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie mają zastosowanie przepisy Kodeksu cywilnego oraz ustawy o prawach konsumenta, a także inne właściwe przepisy prawa polskiego.
 2. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu. Klient jest związany regulaminem obowiązującym w chwili składania przez niego zamówienia.

 

 

 

Pliki do pobrania

Oświadczenie o odstapieniu od umowy kupna zawartej na odległość

Formularz reklamacyjny


Created by NEVPIX

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.