Kategorie

Producenci

Newsletter, zapisze się!

akceptuję regulamin

O nas

Jesteśmy firmą działającą nieprzerwanie w branży dziecięcej od 1991 roku. Oferowane przez nasz sklep internetowy Chataskrzata.eu zabawki i artykuły szkolne są najwyższej jakości. Jesteśmy partnerem handlowym największych firm importujących zabawki oraz artykuły i przybory szkolne. Zdobyta przez nas wiedza pozwala nam dobrze zrozumieć oczekiwania i potrzeby naszych najmłodszych klientów. Dzięki temu zabawki edukacyjne, interaktywne, klocki, lalki a także plecaki czy piórniki szkolne spełniają obowiązujące normy dotyczące bezpieczeństwa dzieci. Ciągle staramy się poszerzać asortyment czego efektem jest nawiązanie współpracy z firmą MAYORAL.Jest to przodująca marka w odzieży dziecięcej  w Hiszpanii i jedna z najważniejszych marek specjalizujących się w modzie dziecięcej w całej Europie. Ubrania dla dzieci projektowane i produkowane przez grupę MAYORAL są sprzedawane w ponad 40 krajach, dzięki czemu moda dziecięca pod szyldem MAYORAL aspiruje do miana mody światowej.

 Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, że uczciwość wobec klientów i kontrahentów jest najważniejsza. Zdajemy sobie sprawę, że w dłuższej perspektywie to właśnie ta cecha stanowi naprawdę solidny fundament działalności firmy.            

                                                      

                                 


Created by NEVPIX

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.