Kategorie

Producenci

Newsletter, zapisze się!

akceptuję regulamin

CHS BĄCZEK LEŚNI PRZYJACIELE SMILY 0726 SM-0726 Powiększ do pełnego rozmiaru

CHS BĄCZEK LEŚNI PRZYJACIELE SMILY 0726 SM-0726

63,24 zł

63,24 zł za SZT

Mówi po polsku, posiada dźwięki, melodyjki i regulacje głośności.Dziecko podczas zabawy pozna pierwsze literki oraz nazwy trzech zwierzątek i ich odgłosy. Interaktywna zabawa wspomaga wczesną edukację.

Więcej szczegółów

SM-0726

ANEK

+-

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również ...

Poprzedni
Następna

Opis produktu

Czas na leśną przygodę!Zabawka, która wspomaga rozwój dziecka!Rozwój motoryczny:Naciskanie drzewka wspomaga rozwój umiejętności motorycznych,naciskanie kolorowych przycisków i figurek zwierząt wspomaga rozwój koordynacji ruchowej. Rozwój językowy:Zapoznaje z nowymi słowami za pomocą zdań, wesołe melodie zachęcają do radosnej muzycznej zabawy. Odkrywanie i nauka :Naciskanie drzewka i wprowadzanie Bączka w ruch oraz przyciskanie kolorowych guzików pomaga poznać dziecku zasadę przyczyny i skutku. Rozwój sensoryczny :Jasne kolory i migające światełka wspomagają rozwój umiejętności spostrzegania.Dźwięki, melodie, i przyjazny głos rozwijają wrażliwość słuchową.

Created by NEVPIX

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.