Kategorie

Producenci

Newsletter, zapisze się!

akceptuję regulamin

H GRA SCRABLE GAMES Y9616 G-125 Powiększ do pełnego rozmiaru

H GRA SCRABLE GAMES Y9616 G-125

104,70 zł

104,70 zł za SZT

Scrabble to znana na całym świecie gra rodzinna zapewniająca wiele godzin rozrywki. Scrabble to gra wymyślona przez Alfreda Buttsa w 1931 roku. Obecnie jest to jedna z najpopularniejszych gier słownych na świecie.

Więcej szczegółów

G-125

MATTEL

+-

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również ...

Poprzedni
Następna

Opis produktu

Gra przeznaczona jest dla 2 - 4 osób. Polega na losowaniu płytek z literami, a następnie układaniu z liter słów na planszy. Słowa układane są w sposób przypominający krzyżówkę. Ułożone słowa są punktowane, przy czym grę wygrywa ten, kto łącznie zdobędzie największą ilość punktów. Przy całej swej prostocie gra niesłychanie wciąga. Jest znakomitym polem do pasjonujących pojedynków tęgich głów, a także do relaksujących rozgrywek z rodziną lub przyjaciółmi.

Scrabble to niezmiennie fascynująca, rozwijająca rozrywka, a więc... weź litery... wytęż umys... postaraj się wykorzystać potrójną premię słowną.

Zestaw zawiera:
- planszę do gry
- 4 stojaki
- 100 płytek z literami
- 30 niebieskich żetonów
- bawełniany woreczek na płytki
- instrukcję z regułami gry

Wymiary opakowania:
36,8 cm x 4,6 cm x 26,8 cm

Created by NEVPIX

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.