Producenci

Newsletter, zapisze się!

akceptuję regulamin

TOR WYŚCIGOWY Z RĘCZNĄ PRĄDNICĄ 59668 H-095 HIT!!! Powiększ do pełnego rozmiaru

TOR WYŚCIGOWY Z RĘCZNĄ PRĄDNICĄ 59668 H-095 HIT!!!

141,45 zł

141,45 zł za SZT

Tor wyścigowy to świetna zabawa stworzona dla dwóch osób. Gracze rywalizują ze sobą na specjalnie stworzonym torze, na którym każdy z nich ustawia swój pojazd. Pojazdy napędzane są ręcznymi prądnicami, które należy podłączyć pod stację główną.

Więcej szczegółów

H-095

+-

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również ...

Opis produktu

Prąd przekazywany jest dalej przez metalowe części toru do samochodu (poprzez metalową \"szczoteczkę\" pod pojazdem), dzięki czemu samochodom podczas jazdy świecą się kółka. Im szybciej kręcisz korbką prądnicy - tym szybciej jedzie samochód i tym większe prawdopodobieństwo, że uda Ci się wygrać wyścig. Prądnica posiada elastyczną gumkę do zaciśnięcia na dłoni, co sprawia że jest wygodna w uchwycie i dłuższe jej używanie nie męczy. Bardzo długi tor o łącznej długości aż 8,5m gwarantuje zawsze emocje do ostatnich sekund wyścigu.

W zestawie znajdują się: elementy składowe i podporowe toru, barierki ochronne, 2 samochody wyścigowe i 2 prądnice, stacja główna, części wymienne oraz instrukcja obsługi.

Wymiary opakowania - 55,5cm x 52cm x 7cm

Created by NEVPIX

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.