Kategorie

Producenci

Newsletter, zapisze się!

akceptuję regulamin

WESOŁE ŻELKI BUDOWLE ŚWIATA F-024 Powiększ do pełnego rozmiaru

WESOŁE ŻELKI BUDOWLE ŚWIATA F-024

33,70 zł

33,70 zł za SZT

FARBKI WITRAŻOWE SŁUŻĄ DO TWORZENIA WŁASNYCH WZORÓW ZDOBNICZYCH, KTÓRE PO WYSCHNIĘCIU MOŻNA NAKLEJAĆ NA DOWOLNĄ GŁADKĄ POWIERZCHNIE(SZKŁO, CERAMIKĘ, PORCELANĘ, MEBLE, LUSTRA ITP.).

Więcej szczegółów

F-024

HIRSCH-POL

+-

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również ...

Opis produktu

NA PRZYGOTOWANY SZABLON POŁÓŻ FOLIĘ (KOSZULKA DO AKT) I ODWZORUJ GO FARBKĄ KONTUROWĄ ( BUTELKA Z CZARNĄ NAKRĘTKĄ). FARBKĘ NAKŁADAJ BEZPOSREDNIO Z BUTELK, A PO ZAKOŃCZENIU POCZEKAJ DO WYSCHNIĘCIA(OK. 5 GODZIN). NAMALOWANY WZÓR WYPEŁNIJ KOLOROWYMI FARBKAMITAK, ABY NIE POZOSTAWIĆ WOLNYCH PRZESTRZENI I POCZEKAJ AŻ WYSCHNIE(OK. 10 GODZ. W TEMP. POKOJOWEJ).GOTOWY WZÓR OSTROŻNIE ODKLEJ Z FOLII I UDEKORUJ WYBRANE MIEJSCA, KTÓRE WCZEŚNIEJ WYCZYŚĆ Z KURZU.WZÓR JEST SAMOPRZYLEPNY. W PRZYPADKU ZASCHNIĘCIA KOŃCÓWKI DOZOWNIKA UŻYJ IGŁY LUB CIENKIEGO DRUTU DO JEJ UDROŻNIANIA. ZESTAW ZAWIERA NASTĘPUJĄCE KOLORY: CZARNY, CZERWONY, ZIELONY, ŻÓŁTY, NIEBIESKI, ORANŻ, BIAŁY, BRĄZOWY, RÓŻOWY I FIOLETOWY. WYM.29X5X36CM
Created by NEVPIX

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.