Kategorie

Producenci

Newsletter, zapisze się!

akceptuję regulamin

H PIOTRUŚ NOCNY STRAŻNIK 19216 I-498 Powiększ do pełnego rozmiaru

H PIOTRUŚ NOCNY STRAŻNIK 19216 I-498

148,99 zł

148,99 zł za SZT

Teraz spokojnego snu maluchów może pilnować Nocny Strażnik o imieniu Piotruś.Ten przyjazny dla dzieci pluszak potrafi naprawdę wiele.Sposobem na nocne strachy są 4 (3 + 1 przy pluszaku) Słoneczne Kryształy dołączone do Piotrusia.

Więcej szczegółów

I-498

+-

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również ...

Poprzedni
Następna

Opis produktu

Dzieci mogą je umieścić w tych częściach swojego pokoju, których obawiają się po zmroku - pod łóżkiem, za szafą, w ciemnym kącie? W razie potrzeby wystarczy, że skierują swojego Strażnika w tą stronę, a umieszczony na jego piersi nadajnik skomunikuje się zdalnie z Kryształami rozświetlając ciemności tak, aby rozwiać obawy.

 

Piotruś mówi po polsku: \'Spokojna głowa, Nocny Strażnik czuwa przy Twoim łóżku.\' \'Wszystko w porządku, słodkich snów.\' \'Aktywować Słoneczne Kryształy!\' \'Nie martw się, jestem przy Tobie.\'

 

Słoneczne Kryształy można również rozmieszczać w innych, słabo oświetlonych miejscach, których obawiają się dzieci. Dzięki temu w towarzystwie Strażnika maluchy trafią bezpiecznie do łazienki lub pokoju rodziców, rozświetlając w drodze Kryształy.

 

Do zestawu dołączona jest książeczka, która opowiada o tym, jak dzielni są Nocni Strażnicy. Piotruś to przytulanka jedyna w swoim rodzaju. Pozwól mu czuwać przy łóżku Twojego dziecka!

Wysokość maskotki: 27 cm.

Wymaga 12 baterii AAA - nie załączone.

Created by NEVPIX

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.