Kategorie

Producenci

ROWER DZIECIĘCY 16" BRIGHT 1601 D-752 Powiększ do pełnego rozmiaru

ROWER DZIECIĘCY 16" BRIGHT 1601 D-752

289,05 zł

289,05 zł za SZT

Pamiętasz swój pierwszy rower? Radość, którą poczułeś, gdy po raz pierwszy na niego spojrzałeś? Poczucie nadchodzącej przygody, gdy ruszyłeś na pierwszą przejażdżkę?

Więcej szczegółów

D-752

+-

Opis produktu

Rower dziecięcy 16\" przeznaczony jest dla dzieci od 5 roku życia - perfekcyjnie sprawdzi się jako rowerek dla Twojej pociechy. Zbudowany na solidnej metalowej ramie wyposażony jest dodatkowo w koszyk z przodu, klasyczny bagażnik i lusterko z prawej strony kierownicy. Odkręcane boczne kółka pozwolą na naukę i kształtowanie równowagi. Gąbkowe elementy na kierownicy zabezpieczą dziecko przed bolesnymi uderzeniami, a osłona łańcucha nie pozwoli wkręcić się odzieży. Boczne kółka można bezproblemowo zdemontować. Wyposażony w bezpieczny przedni hamulec typu V-Break. Rowerek do samodzielnego montażu.

Wymiary:
Wysokość całkowita - 80cm
Wysokość od siedzenia w dół - 56cm
Długość całkowita - 116cm
Koła - dętkowe 16cali z wentylem.

Created by NEVPIX

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.