Kategorie

Producenci

CHS KLOCKI ROBOT EARTH TUTELARY FUZJA HT-7388 Powiększ do pełnego rozmiaru

CHS KLOCKI ROBOT EARTH TUTELARY FUZJA HT-7388

10,06 zł

10,06 zł za SZT

Przygotuj się na walkę z najeźdźcami, którzy przybywają z czarnej otchłani Kosmosu! Fantastyczne figurki robotów Earth Tutearyl - ostatniej linii obrony Ziemi przed atakiem z kosmosu.

Więcej szczegółów

HT-7388

HIT-CHIN

+-

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również ...

Poprzedni
Następna

Opis produktu

Teraz możesz łączyć poszczególne zestawy - przykładowo połącz Bulka i Furno, żeby stworzyć nowego śmiercionośnego robota bojowego.

Klocki-Roboty Earth Tutelary - zbuduj roboty wyposażone są w niezwykle wytrzymałą zbroję, oraz wiele rodzajów broni, dzięki czemu będą mogły stoczyć niejedną walkę w imię dobra.  Nie czekaj - zbierz je wszystkie!
Wymiary opakowania - 25cm x 14cm x 6cm

W ofercie posiadamy roboty - Nex,  Furno, Stormer, Rocka, Stringer i Bulk. W przypadku chęci wyboru konkretnego zestawu prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy, lub też o dopisanie tego w uwagach do zamówienia. W przeciwnym wypadku klocki wysyłamy losowo.

Created by NEVPIX

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.