Kategorie

Producenci

Newsletter, zapisze się!

akceptuję regulamin

TARCZA DREWNIANA - 8 WZORÓW PI-4532 Powiększ do pełnego rozmiaru

TARCZA DREWNIANA - 8 WZORÓW PI-4532

12,26 zł

12,26 zł za SZT

Odpowiednio wyposażony rycerz posiada nie tylko solidny miecz, ale również tarczę. Wiadomo bowiem jak ważne jest odparowanie ciosów przeciwnika. Według słów naszego kowala - tarcze wytrzymają nawet smocze zionięcie i jad bazyliszka.

Więcej szczegółów

PI-4532

PISAREK

+-

Opis produktu

Zabawa z nią sprawi, że Twój mały rycerz będzie nietykalny dla groźnych bestii, wykonana jest z dobrego jakościowo drewna i ostrze jej się nie ima. Uchwyt tarczy jest również wykonany z drewna i należy przykręcić go za pomocą 2 śrubek dołączonych w zestawie.* Zabawka jest bezpieczna dla dziecka - nie posiada ostrych krawędzi.

*Wyjątkiem jest jedynie tarcza widoczna na 1 zdjęciu (czerwony smok na białym tle), gdzie rękojeść wykonana jest z wytrzymałego materiału.

Wymiary tarczy - 30,5cm x 26,5cm
Wymiary uchwytu (sam uchwyt) - 12,5cm x 4,5cm x 1,8cm

W ofercie posiadamy tarcze w 8 różnych wzorach - widoczne na zdjęciach. W przypadku chęci wyboru konkretnego modelu przed złożeniem zamówienia prosimy o sprawdzenie jego dostepności W przeciwnym wypadku tarcze wysyłamy losowo.

Created by NEVPIX

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.