Kategorie

Producenci

Newsletter, zapisze się!

akceptuję regulamin

H INTERAKTYWNA MAPA ŚWIATA DUMEL DU-0853 Powiększ do pełnego rozmiaru

H INTERAKTYWNA MAPA ŚWIATA DUMEL DU-0853

118,33 zł

118,33 zł za SZT

Z Interaktywną Mapą Świata z serii Dumel Discovery Twoje dzieci przeżyją niesamowitą podróż dookoła świata. Mapa opracowana z najwyższym zaangażowaniem i poświęceniem, tak aby Dziecko mogło z niej korzystać przez długie lata.

Więcej szczegółów

DU-0853

DUMEL

+-

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również ...

Poprzedni
Następna

Opis produktu

Dzięki niej Dzieci mają dostęp do szerokiej wiedzy dotyczącej 78 państw. Poznają stolice, flagi, języki, którymi posługują się mieszkańcy oraz różne zabawne fakty. 1000 faktów i pytań na temat Państw z całego świata. Baw się na podłodze lub zawieś na ścianie. Wielką zaletą jest tryb Wyzwania, w którym dwoje dzieci może zmierzyć się w pojedynku na wiedzę.

Wymagane baterie: 3 x 1.5 V LR03 AAA (baterie pokazowe dołączone w zestawie. Dodatkowe baterie można dokupić klikając link poniżej)
Rozmiar mapy: 90cm x 60 cm
Wymiary opakowania: 65cm x 30 m x 7.5cm

Created by NEVPIX

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.