Producenci

Newsletter, zapisze się!

akceptuję regulamin

CZOŁG ZDALNIE STEROWANY WAR BITWA POJEDYNEK AD8952 Powiększ do pełnego rozmiaru

CZOŁG ZDALNIE STEROWANY WAR BITWA POJEDYNEK AD8952

119,31 zł

119,31 zł za SZT

Zdalnie sterowany czołg z pewnością przypadnie do gustu każdemu małemu miłośnikowi broni pancernej. Wygląd czołgu przypomina flagowy pojazd produkowany przez firmę Vickers - legendarny brytyjski czołg Challenger 1.

Więcej szczegółów

AD-8952

ADAR

+-

Opis produktu

Ta rewelacyjna zabawka posiada napęd różnicowy(zwanym też dyferencyjnym), co jeszcze bardziej zwiększa realizm kierowania czołgiem. To zupełne novum jeśli chodzi o pojazdy zdalnie sterowane. W odróżnieniu od tradycyjnych modeli (napęd na oś tylną) auto jest napędzane przez dwie osie boczne. Sposób sterowania jest niezwykle instynktowny i łatwy do nauki.

Czołg podczas zabawy wydaje dźwięki wystrzałów z karabinów oraz potężnego działa, a po każdym wystrzale działa, czołg wręcz odrzuca do tyłu. Dodatkowo włączają się światła z przodu kadłuba, na dachu wieżyczki oraz lufie. Przyciski na kontrolerze oprócz kierowania czołgiem, odpowiadają za uruchomienie silników czołgu, wystrzały z działa oraz prowadzenie ognia za pomocą karabinków maszynowych, podczas których wieża obraca się w prawo lub lewo - wieża posiada ograniczopny obrót do 300 stopni. Dodatkowo w zestawie znajdują  się takie ładowarka do akumulatorów, oraz akcesoria takie jak karabinek maszynowy i \"figurka\" dowódcy, które można umieścić na wieży. Całość wykonana z wysokiej jakości materiałów. Z pewnością zapewni Twojemu dziecku wiele niezapomnianych wrażeń.

Dodatkową atrakcją dla dziecka mogą być walki czołgów - jeśli postawisz dwa czołgi o różnych częstotliwościach w odległości około 3metrów od siebie - rozpoczną one bitwę. Po wycelowaniu i oddaniu celnego strzału w kierunku drugiego pojazdu usłyszymy dźwięk trafianego celu. Podczas oddawania strzału oprócz dźwięku całym czołgiem wstrząsa bardzo realistyczny odrzut tak jak na prawdziwym polu walki. Na potwierdzenie trafienia zgaśnie jedna z 4 kontrolek na wrogim czołgu. Po 4 krotnym trafieniu, pojazd wroga zostanie unieruchomiony i przegrywa walkę. Bitwa została wygrana i po kilkunastu sekundach można zacząć nową rozgrywkę.

Długość czołgu - 38 cm(z lufą)

Zasilanie - 1x 9V (dołączona bateria testowa - dodatkowe baterie można dokupić klikając link poniżej), oraz akumulator 7.2V (dołączony do zestawu)

Wymiary opakowania - 48cm x 21cm x 19cm

W ofercie posiadamy czołgi pokryte kamuflażem pustynnym(jasny - 40 MHz) i letnim(ciemny - 27MHz). W przypadku wyboru konkretnego koloru, przed złożeniem zamówienia prosimy o sprawdzenie jego dostępności. W przeciwnym wypadku kolor wybierany jest losowo.

 

Created by NEVPIX

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.