Kategorie

Producenci

Newsletter, zapisze się!

akceptuję regulamin

ZEGAR EDUKACYJNY MÓWI PO POLSKU ŚWIECI HH-8530 Powiększ do pełnego rozmiaru

ZEGAR EDUKACYJNY MÓWI PO POLSKU ŚWIECI HH-8530

63,61 zł

63,61 zł za SZT

Zegar edukacyjny to wspaniała zabawka dla każdego brzdąca. Zegar mówi po polsku i z pewnością nauczy dziecko pojęcia czasu, a także nauczy poprawnego odczytywania godzin i minut z tarczy.

Więcej szczegółów

HH-8530

HH POLAND

+-

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również ...

Poprzedni
Następna

Opis produktu

Po ustawieniu zegara na daną godzinę wyświetla się ona na cyfrowym wyświetlaczu, a po naciśnięciu przycisku po prawej stronie - zegar odczytuje czas i włącza się światło. Dodatkowo zabawka posiada opcję quizu - zadaje godzinę do odnalezienia, a dziecko jest nagradzane za prawidłowe ustawienie wskazówek na tarczy. Dodatkowo wbudowane melodie uprzyjemnią wspólną zabawę.

Wysokość zegara - 21cm
Zasilanie zegara - 3x AA 1.5V - baterie pokazowe dołączone w zestawie. Dodatkowe baterie można dokupić klikając link poniżej

Wymiary opakowania - 31cm x 24cm x 8,5cm

Created by NEVPIX

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.