Kategorie

Producenci

Newsletter, zapisze się!

akceptuję regulamin

MIŚ HORACY INTERAKTYWNY STEROWANY TABLETEM 0794 Powiększ do pełnego rozmiaru

MIŚ HORACY INTERAKTYWNY STEROWANY TABLETEM 0794

156,16 zł

156,16 zł za SZT

Miś Horacy to interaktywna zabawka, która z pewnością stanie się najlepszym przyjacielem Twojego dziecka. Miś potrafi zaśpiewać 3 bardzo wesołe piosenki oraz opowiedzieć dwie niesłychanie ciekawe i pouczające bajki.

Więcej szczegółów

MA-0794

MADEJ

+-

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również ...

Poprzedni
Następna

Opis produktu

Dzięki dołączonemu tabletowi Miś Horacy towarzyszy dziecku podczas zabaw i nauki. Tablet umożliwia naukę, literek, cyferek a także prawidłowej wymowy słów. Dzięki swym wbudowanym programom pomaga dziecku na rozwijanie umiejętności takich jak odnajdywanie i zapamiętywanie literek i cyferek, a także naukę zapamiętywania i literowania słów. Horacy jest bardzo cierpliwym nauczycielem i chętnie pomoże w nauce Twojemu dziecku, a po nauce z przyjemnością opowie bajkę lub zaśpiewa piosenkę.

Programy:
LITERKI I CYFERKI - umożliwia naukę literek i cyferek. Wystarczy nacisnąć na tablecie dowolną literkę lub cyferkę a Miś Horacy wypowie ją na głos.
SŁOWO - program umożliwia naukę słów. Wystarczy nacisnąć na tablecie dowolne słowo lub cyferkę a Miś wypowie ją na głos.
LITEROWANIE - umożliwia dziecku naukę poprawnej wymowy słów. Wystarczy nacisnąć na tablecie dowolne słowo, a Horacy wypowie je na głos a następnie przeliteruje.
ZNAJDŹ CYFRĘ - program umożliwia naukę cyferek poprzez odnajdywanie właściwej cyfry. Horacy zadaje pytania aby wskazać właściwą cyfrę poprzez naciśnięcie jej na tablecie. W przypadku złej odpowiedzi Horacy powie: \"Nie, spróbuj jeszcze raz\". W przypadku dobrej odpowiedzi powie \"Doskonale!\".
ZNAJDŹ LITERĘ - umożliwia dziecku naukę liter poprzez odnajdywanie właściwej literki. Horacy zadaje pytania aby wskazać właściwą cyfrę poprzez naciśnięcie jej na tablecie. W przypadku złej odpowiedzi Horacy powie: \"Nie, spróbuj jeszcze raz\". W przypadku dobrej odpowiedzi powie \"Doskonale!\".
PIOSENKI I BAJKI - program umożliwia doskonały relaks po ciężkiej nauce, bowiem Horacy uwielbia zabawiać dzieci śpiewaniem piosenek i opowiadaniem bajek.

Aby uruchomić Horacego należy przesunąć włącznik w pozycję \"ON\"(włącznik znajduje się obok komory baterii umieszczonej w podstawie misia). Wystarczy teraz nacisnąć na jego lewą łapkę aby usłyszeć co ciekawego ma do powiedzenia(tryb demonstracyjny). Aby uruchomić tablet wystarczy wcisnąć włącznik i skierować tablet w stronę Misia.

Zasilanie - 3x AA 1.5V (Misio) i 3x AAA 1.5V(tablet) - baterie pokazowe dołączone tylko do misia.          Dodatkowe baterie można dokupić klikając link poniżej.
Wysokość Misia - 29cm (w pozycji siedzącej)
Wymiary opakowania - 37cm x 21cm x 31,5cm

 

Created by NEVPIX

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.