Kategorie

Producenci

Newsletter, zapisze się!

akceptuję regulamin

CHS H LEGO STAR WARS NYŚLIWIEC X-WING RUCHU 75149 Powiększ do pełnego rozmiaru

CHS H LEGO STAR WARS NYŚLIWIEC X-WING RUCHU 75149

401,19 zł

401,19 zł za SZT

Posadź Poego za sterami niesamowitego myśliwca X-Wing i obroń dom Lor San Tekki!Na pomoc! Szturmowiec Najwyższego Porządku z miotaczem zaatakował pustynny dom Lor San Tekki!

Więcej szczegółów

K-75149

LEGO

+-

Opis produktu

Poe Dameron musi wskoczyć do myśliwca X-Wing Ruchu Oporu i pędzić na ratunek! Maszyna ma rozkładane skrzydła, kokpit, 4 działka sprężynowe, chowane podwozie i zdejmowany hipernapęd w sekcji tylnej. Można w nim też posadzić droida astromechanicznego BB-8. Lor San Tekka nie może czekać! Ruszaj na pomoc, zanim szturmowiec zniszczy jego dom!

Liczba elementów: 740

Grupa wiekowa: 8+

Zestaw zawiera 3 minifigurki: Poe Dameron, Lor San Tekka i szturmowiec Najwyższego Porządku z miotaczem płomieni. Do tego figurka droida astromechanicznego BB-8.
Model myśliwca X-Wing Ruchu Oporu ma rozkładane skrzydła, otwierany kokpit dla minifigurki, 4 sprężynowe działka, chowane podwozie, zdejmowany hipernapęd i droida astromechanicznego BB-8, którego można odłączyć.
Fragment budynku obejmuje kontener, przewracaną wieżę oraz gałki, do których można przymocować elementy ognia tworzące niesamowity pożar.
W zestawie broń: blaster Poego oraz miotacz szturmowca z dołączanym elementem płomienia.
Dostępne są także akcesoria: klucz, gaśnica, płomienie, hełm Poego i hełm szturmowca.
Odtwórz ekscytujące sceny walki na powierzchni planety z filmu Gwiezdne Wojny: Przebudzenie mocy.
Idealne uzupełnienie każdej kolekcji LEGO® Star Wars!
Zestaw odpowiedni dla dzieci w wieku od 8 do 14 lat.
Wymiary: ok. 11 cm wysokości, 37 cm długości i 32 cm szerokości z rozłożonymi skrzydłami i ok. 8 cm po ich złożeniu.

Created by NEVPIX

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.