Kategorie

Producenci

Newsletter, zapisze się!

akceptuję regulamin

CHS H DORA MÓWIĄCY PLECAK FISHER PRICE FNN01 Powiększ do pełnego rozmiaru

CHS H DORA MÓWIĄCY PLECAK FISHER PRICE FNN01

126,59 zł

126,59 zł za SZT

Wyruszamy na magiczną przygodę! Interaktywny Plecak świeci się, odtwarza piosenki i prosi dzieci o pomoc w odnalezieniu magicznych amulecików, dzięki którym Dora będzie mogła znów ocalić świat!

Więcej szczegółów

MT-8315

+-

Opis produktu

Dzięki dołączonej do zestawu bransoletce dzieci mogą wybrać właściwy amulecik i wspierać Dorę podczas jej przygód! Dzieci mogą pomóc Dorze wybrać się w podróż do miasta (dzięki amulecikowi ze skuterem) lub przepłynąć ocean (dzięki amulecikowi z delfinkiem)! Mnóstwo wypowiedzi, muzyka i światełka to dodatkowe atrakcje! W zestawie znajduje się także mapa i smartfon-zabawka.

Cechy zabawki:
- Naciśnij buzię Plecaka, aby rozpocząć przygodę! Plecak poprosi Cię o znalezienie amuletu, który pomoże Dorze uporać się z zadaniem!
- Naciśnij przycisk na bransoletce przedstawiający Dorę, aby wybrać właściwy amulet!
- Buzia Plecaka i bransoletka mają światełka!
- Plecak ma wszystko, czego potrzebują mali odkrywcy: mapę, zabawkowy smartfon i bransoletkę z zawieszkami – dokładanie taką, jaką nosi Dora

Zasilanie: baterie 2 x 1.5V AA ( w zestawie )

Wysokość plecaka: ok. 23 cm
Wymiary opakowania: 33 x 41 x 9 cm

Created by NEVPIX

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.