Kategorie

Producenci

Newsletter, zapisze się!

akceptuję regulamin

CHS H LALECZKA L.O.L. NIESPODZIANKA SIOSTRZYCZKI 3 Powiększ do pełnego rozmiaru

CHS H LALECZKA L.O.L. NIESPODZIANKA SIOSTRZYCZKI 3

26,45 zł

26,45 zł za SZT

Kolorowa kulki, a w niej super niespodzianki! Zdejmuj warstwa po warstwie kolorowe opakowanie i zgarniaj po drodze laleczkowe akcesoria, aż znajdziesz samą lalę - mniejszą siostrzyczkę dużej L.O.L!

Więcej szczegółów

I-010

+-

Opis produktu

Kolekcjonujecie laleczki L.O.L Suprise? Czeka na Was kolejna niespodzianka, tym razem w mniejszej kuli. Poznaj małe siostrzyczki naszych lalek. Mieszkają w małej kuleczce, która ma 5 warstw, a pod każdą z nich kryją się tajemnicze dodatki. Znajdź kolorowe naklejki, karteczki, buciki i dodatkowe gadżety dla swojej lalki podstawowej. Laleczki, podobnie jak i pozostałe części zestawu, wykonane są z gumy. Posiadają ruchome głowy, rączki i nóżki, a po zebraniu całej kolekcji można je do woli przebierać, zamieniać ubrania i inne akcesoria.

Czy jesteście gotowe na niezwykłą niespodziankę? A może nawet całe mnóstwo niespodzianek?! Z L.O.L Surprise zabawa zaczyna się już podczas rozpakowywania! Każda magiczna kula kryje w sobie aż 5 warstw, pod którymi czekają kolejne akcesoria do zabawy.

  • Warstwa pierwsza - sekretne informacje.
  • Warstwa druga - naklejki kolekcjonerskie.
  • Warstwa trzecia i czwarta - akcesoria.
  • Warstwa piąta - laleczka Siostrzyczka.
Created by NEVPIX

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.