Kategorie

Producenci

Newsletter, zapisze się!

akceptuję regulamin

CHS KLOCKI JIXIN POLICJA ZE ŚWIECĄCYM HELIKOPTEREM Powiększ do pełnego rozmiaru

CHS KLOCKI JIXIN POLICJA ZE ŚWIECĄCYM HELIKOPTEREM

76,86 zł

76,86 zł za SZT

Jixin Policja to zestaw kolorowych klocków, przeznaczony z myślą o najmłodszych dzieciach. Zestaw ten pozwala dziecku na zbudowanie posterunku policji z wieżyczką kontrolną i lądowiska gdzie można zatankować helikopter. Helikopter ma ruchome śmigła, wyda

Więcej szczegółów

GZ-3238

GAZELO

+-

Opis produktu

Podczas zabawy dziecko może latać helikopterem nad całym wybudowanym przez siebie miasteczkiem. Należy pamiętać też żeby nie pozwolić na ucieczkę groźnego przestępcy. Zestaw zawiera 3 różne posiacie - policjanta, pilota i więźnia. Klocki składa się w bardzo łatwy sposób, a zabawa zestawem na pewno sprawi wiele uciechy.

Ilość elementów - 54
Zasilanie helikoptera - 2x AA 1.5V (brak baterii w zestawie - baterie można dokupić klikając link poniżej)
Wymiary opakowania - 46cm x 34cm x 9cm

Klocki JIXIN to jeden z najlepszych substytutów klocków Lego Duplo, są również z nimi kompatybilne. Klocki świetnie się siebie \"trzymają\" - są do siebie dobrze dopasowane i łatwo się łączą. Dobra jakość wykonania oraz wiele elementów w zestawach zapewnią Twojemu dziecku rozrywkę przez długi czas. Zabawa klockami rozwija wyobraźnię i zdolności logicznego myślenia u dzieci poprzez łączenie pasujących do siebie elementów. Zestawy pozwalają na zabawę w gronie kilku osób, co pozwala na rozwój komunikacji dziecka z rówieśnikami.

Created by NEVPIX

Nasza strona korzysta z plików cookies. Używamy ich w celu prawidłowego wyświetlania się strony na twoim urządzeniu. Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas informacji zapisywanych w plikach cookies znajdziesz w polityce prywatności.